ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ПРОЗВІТУВАВ ПРО СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ

Під час апаратної наради під керівництвом голови Тростянецької районної державної адміністрації Олега СИПКА начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Аліса АРТЮХ прозвітувала про роботу відділу

Доповідач зазначила, що в 2019 році відділом отримано та опрацьовано 12 періодичних поновлень. Суб’єктами подання своєчасно надано для опрацювання 788 відомостей щодо 1915 осіб та 65 відомостей щодо 146 осіб під час виборчого процесу.

Працівниками відділу було створено та опрацьовано 53 ініціативних відомостей щодо 670 осіб. Сформовано 67 переадресувань до інших відділів ведення Державного реєстру виборців та отримано переадресування, сформовані іншими відділами. Опрацьовано та сформовано 392 звернення від інших відділів ведення та інші.Станом на 6 грудня в населених пунктах району є 540 вулиць та 14390 будинків. В цьому році було сформовано 135 запитів відносно уточнення персональних даних 1933 виборців. Відповіді на запити було отримано та своєчасно опрацьовано.

З початку року було видано 1211 наказів начальника відділу щодо внесення відповідних змін відносно персональних даних 3980 осіб, а саме: про внесення запису до бази даних реєстру - 180 наказів, відносно 258 осіб; про внесення змін до ідентифікаційних персональних даних виборця у реєстрі - 955 наказів щодо 3100 осіб; знищення запису - 77 наказів відносно 622 осіб.
В цьому році відділ отримав від ЦВК 2 нових принтера, а в кінці листопада - 3 нових комп’ютера. На сьогоднішній день на всіх комп’ютерах встановлено необхідне програмне забезпечення та комп’ютери вже підключені до домену.
В нашому районі діють на постійній основі 36 виборчих дільниць, з них 35 звичайних та 1 - спеціальна, які розрізняють (по кількості виборців): великих - 7; середніх - 9, малих - 20. Постійно проводиться робота з сільськими радами з питань внесення змін до реєстру постійних виборчих дільниць. Більшість змін (в основному зміна меж дільниць) було таких, що не потребували формування Подання до ЦВК - 68 змін та 2 подання до ЦВК щодо внесення змін до виборчих дільниць.По завершенню доповіді Олег Дмитрович подякував Алісі Вікторівні за проведення на належному рівні двох турів Президентських виборів та одного туру Позачергових виборів народних депутатів України.