Районна газета

Правопросвітницький проект «Я маю право!»

Нормативно-правові документи:

 
Інформаційні та відеоматеріали про проект «Я маю право!»  https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=_yuJQsA8kno

ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ

Мобільна група у складі працівників юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснила виїзд до Великописарівського району.

Правова допомога охопила жителів Солдатської і Тарасівської сільських рад. Обговорили питання права власності на земельні ділянки, отримання майнових паїв, запобігання рейдерським захопленням землі, пільги для учасників бойових дій, виплати «дітям війни», а також питання примусового зняття з реєстрації за місцем проживання.

ВИЯВИЛИ БАЖАННЯ – ОТРИМАЛИ МАЙНО

Державні виконавці на Конотопщині передали нереалізоване конфісковане майно на благодійні цілі.

Конотопська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат отримала системний блок, Рівненському обласному благодійному фонду «Любіть Україну» перейшов велосипед, Благодійний фонд «Зорі надії» тепер має радіоелектронні засоби, адержавна установа «Солонянська виправна колонія (№21) - радіоелектронні засоби та Router BOARD SXT HPn.

ЗАХОДИ ПРИМУСУ ЗМУСИЛИ ДВОХ ЖИТЕЛІВ ГЛУХІВЩИНИ СПЛАТИЛИ АЛІМЕНТИ ВЛАСНИМ ДІТЯМ

Здавалося б, цілком звична ситуація, коли батьки піклуються про своїх дітей – це істина, яка не потребує доведення протилежного. Але зустрічаються й такі особи, що не вважають за потрібне давати власним дітям не те щоб любов і піклування, а, принаймні, кошти для нормального розвитку.

27 і 40 в тисячах гривень – саме такі суми заборгували двоє різних, не знайомих між собою чоловіків з Глухівщини, проте, примусові заходи від державних виконавців знадобились абсолютно однакові, щоб горе-татусі виконали свій батьківський обов’язок.

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ЦЕГЛЯНА ПЕРЕГОРОДКА – НЕ ПЕРЕПОНА ДЛЯ ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ СУДУ

На Конотопщині виник спір між двома фізичними особами-підприємцями, щодо незаконно збудованої цегляної перегородки між їхніми торгівельними павільйонами.

Навіть рішення суду не стало переконливим аргументом для боржника, щоб все ж знести ту злощасну перешкоду, проте після вжитих державними виконавцями заходів довготривалий спір нарешті було вирішено.

АДРЕСНА ПРАВОВА ДОПОМОГА НА БІЛОПІЛЬЩИНІ

Фахівці юстиції Сумщини в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» завітали на Білопільщину, щоб надати жителям адресну правову допомогу.

Цього разу юридичні консультації надавалася для громадських організацій «Жінки Білопільщини» та «Ветерани війни та праці Білопільщини». Громадян цікавили питання отримання субсидії, оформлення спадщини, розподілу майна, а також виплати аліментів.

ЗА РУКУ – КРІЗЬ ВСЕ ЖИТТЯ: ВЕСІЛЬНА СТАТИСТИКА 2018 ВІД ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ

Коли чоловік тримає кохану за руку так, наче від хвилювання у неї земля йде з-під ніг, а вона одним лише поглядом дає зрозуміти, що для неї він - цілий всесвіт – для працівників органів державної реєстрації це звична картина, яка надає роботі особливих відчуттів. Адже бути свідком і помічником для двох закоханих – надзвичайно приємно й відповідально.

НАРОДЖЕННЯ НА СУМЩИНІ ЗА ПІВРІЧЧЯ В ЦИФРАХ

Перші документи для найменших громадян – значимий сегмент в роботі працівників органів державної реєстрації.

За І півріччя 2018 року працівниками юстиції Сумщини здійснено 3500 актових записів про народження і майже 80 % малят отримали свої свідоцтва про народження безпосередньо в пологовому будинку.Дані цифри вкотре підтверджують рівень популярності та зручності ініційованої Міністерством юстиції послуги.

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

НА ВЕСІЛЬНИЙ РУШНИК СТАТИ…

Павле Дмитровичу, хочу одружитися зі своєю дівчиною за скороченою процедурою. Скажіть, що нам для цього потрібно і де це можна зробити?

ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ АНТИРЕЙДЕРСЬКОГО ШТАБУ СУМЩИНИ: ОЛЕНА СУКМАНОВА ОКРЕСЛЮЄ ПЕРСПЕКТИВИ

Під час робочого візиту заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олени Сукманової на Сумщину відбулось відкрите засідання обласного антирейдерського аграрного штабу. Олена Сукманова відповідає за цей важливий напрям в діяльності Міністерства юстиції і досконало знає ситуацію по Україні.