Цінуйте власне життя й бережіть життя своїх дітей!

В період найбільшої літньої спеки, що встановилась наприкінці тижня, люди шукали прохолоди й порятунку від палючого сонця біля річок та озер. Проте, не всі усвідомили, що такий відпочинок потребує особливої обережності. Як наслідок, в період з 03 по 10 серпня, на  водних об’єктах області загинуло 6 людей, віком від 29 до 58 років. Загалом, спочатку року потонуло 50 осіб.

Нещасні випадки трапилися в Білопільському, Путивльському, Тростянецькому Краснопільському, Недригайлівському та Охтирському районах. Обставини з’ясовують правоохоронці.

Рятувальники вкотре звертаються до громадян, з проханням не нехтувати застереженнями на відпочинку та дотримуватись елементарних заходів безпеки, а саме: не купатися у нетверезому стані; в жодному разі не залишати дітей без нагляду поблизу водойм; ніколи не плавати наодинці, особливо, якщо не впевнені у своїх силах; купатися лише у пристосованих для цього місцях. 

Як свідчить статистика, порушення саме цих основних правил призводить до трагедій. Пам’ятайте, від відповідальності та обережності залежить безпека вашого відпочинку!