До відома керівників управлінь, відділів структурних підрозділів райдержадміністрації, голів місцевих рад та керівників, підприємств, установ та організацій району

У період до 31.01.2017 року необхідно провести єдиний інформаційний день на тему: «Герої Крут – символ нескореного духу молоді в боротьбі за власну державу».

Просимо забезпечити проведення інформаційного дня на закріплених за Вами територіях та надати інформацію, в письмовому та електронному вигляді, головному спеціалістові з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату райдержадміністрації до 3 лютого 2017 року.  

При проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи, у контексті вшанування подвигу крутян, необхідно проводити історичні паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогоднішнього дня, коли Україна знову змушена давати відсіч російській військовій агресії.

Особливу увагу рекомендуємо звернути на роботу зі шкільною, студентською та військовою молоддю.

З метою якісного проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, для надання у необхідному обсязі інформації з тематики зазначеного питання, вважаємо за доцільне запросити для участі у зборах з громадськістю фахівців відділів культури і освіти, військових, учасників АТО. 

Головний спеціаліст з питань внутрішньої політики,

зв’язків з громадськістю та ЗМІ

аппарату Тростянецької районної

державної адміністрації