До відома керівників управлінь, відділів структурних підрозділів райдержадміністрації, голів місцевих рад та керівників, підприємств, установ та організацій району

У період до 30 грудня 2016 року необхідно провести єдиний інформаційний день на тему: «Основні положення Державного бюджету України та місцевих бюджетів на 2017 рік».

Просимо забезпечити проведення інформаційного дня на відповідних територіях та надати інформацію, в письмовому та електронному вигляді (за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) головному спеціалістові з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату райдержадміністрації до 3 січня 2017 року за раніше наданою формою.

При проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи необхідно висвітлити, насамперед, питання забезпечення соціальних стандартів для громадян, переваг, які отримують новоутворені об’єднанні територіальні громади у формуванні своїх місцевих бюджетів для розвитку відповідних територій, вирішення проблемних питань життєзабезпечення місцевих громад.

З метою якісного проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, для надання у необхідному обсязі інформації з тематики зазначеного питання, вважаємо за доцільне запросити для участі у зборах з громадськістю фахівців відділів соціального захисту населення, економіки та фінансів.

Текст доповіді по зазначеній темі:

 

Головний спеціаліст з питань внутрішньої політики,

зв’язків з громадськістю та ЗМІ

аппарату Тростянецької районної

державної адміністрації