Для пенсіонерів, які прибули з Донецької та Луганської областей, - спрощений порядок отримання пенсій

Управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі оперативно вирішує усі питання, пов'язані з пенсійним забезпеченням громадян, які приїхали на Тростянеччину на тимчасове місце проживання з Криму, Донецької та Луганської областей. Цим людям надається всебічна допомога в отриманні необхідних документів для виплати пенсії.

Для громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, діє спрощений порядок переведення пенсій.

Для виплати пенсії за новим місцем проживання приїжджі пенсіонери мають звернутись в управління Пенсійного фонду з паспортом та довідкою про присвоєння ідентифікаційного коду. У разі відсутності чи втрати документів варто скористатися послугами міграційної служби, де ці документи відновлять. При зверненні до управління також стане у нагоді наявність пенсійного посвідчення.

Так, за отриманням пенсій вже звернулося 174 пенсіонерів, зокрема 2 особи з АР Крим та м. Севастополя, 107 — з Донецької області, 65 — з Луганської області.

Усім пенсіонерам, які прибули з тимчасово окупованої території, забезпечена виплата пенсій за місцем перебування у Тростянецькому районі. Вже 148 переселенці зі східних регіонів отримують пенсії за матеріалами електронних пенсійних справ. Разом з тим, 5 пенсіонерів  повернулися назад, у місця постійного проживання, зокрема, до Донецької області у м.Слов’янськ.

Виплата пенсії за новим місцем проживання може бути проведена в поточному місяці за додатковими відомостями або ж в наступному. Це залежить від того, коли пенсіонер звернувся до управління Фонду (на початку місяця, в середині чи після закінчення виплатного періоду). Заяви від переселенців про запит пенсійної справи приймаються без відповідного посвідчення фактичного місця проживання за адресою управління Пенсійного фонду: вул. Муру,2, телефон для довідок 5-32-86.