ДО УВАГИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців повідомляє, що 7 жовтня 2014 р. Центральна виборча комісія ухвалила постанову №1529, згідно якої для зміни місця голосування на позачергових виборах народних депутатів 26 жовтня 2014 року мешканцям Донецької та Луганської областей необхідно особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців до 20 жовтня включно, пред’явивши лише паспорт громадянина України та написавши відповідну заяву. Подавати інші документи, що підтверджують необхідність зміни місця голосування не потрібно. Подібна спрощена процедура залишається чинною і для мешканців Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

У той же час для тимчасової зміни місця голосування мешканців інших областей України процедура не змінилася. Виборцю потрібно написати заяву, пред’явити  паспорт і документ, що підтверджує необхідність зміни місця голосування (довідка з місця роботи, довідка з місця навчання, довідка сільської чи міської ради про місце проживання, путівка до санаторію, договір найму (оренди) житла, документ, що підтверджує право власності на житло, довідка про відрядження, тощо).

Чекаємо Вас у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою: м. Тростянець, вул. Горького, 3, кабінет №40 (3-й поверх); телефон: 5-15-83.