При Тростянецькій РДА працює районний штаб з питань пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

Для виконання всіх питань пов’язаних з працевлаштуванням, розселенням, наданням матеріальної підтримки переселенців у Тростянецькому районі при райдержадміністрації працює районний штаб з питань пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, який очолює перший заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Юрій Подопригора.

Завдяки роботі цього штабу вирішуються питання щодо координації діяльності ряду служб Тростянецького району по наданню допомоги в оформленні соціальних виплат і пенсій, працевлаштуванню, наданню медичної допомоги, оформленню паспорту і влаштуванню дітей до навчальних закладів.

За весь час проведення АТО в Тростянецький район звернулось і отримують пенсію 130 пенсіонерів. 26 сімей загальною кількістю 82 чоловіка отримують соціальні виплати через Управління соціального захисту. 55 дітей навчаються та перебувають в дошкільних навчальних закладах Тростянецького району.

ПриТростянецькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено банк теплообігу, який очолює Тетяна Ганжаленко, та в який здається теплий одяг, а потім надається переселенцям. 17 чоловік вже скористались цією послугою. Крім того, збираються харчі, надається юридична та психологічна допомога.

До Тростянецького районного центру зайнятості уже звернулося 24 особи, жителі Донецької та Луганської областей. Із них 13, серед яких 1 пенсіонер, отримали консультування.

Стосовно роботиУправління пенсійного фонду,то по району за останній час звернулося з питання запиту пенсійної справи всього 140 чол. Працівниками Песійного фонду розповсюджуються буклети на тему: «Перелік документів необхідних для запиту пенсійної справи», «Перелік банківських установ для одержання пенсійних виплат».

До Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва  Тростянецької РДА на даний час звернулося близько 10 осіб, стосовно наявності вільних приміщень для проживання.

Робота районного штабу і надалі продовжується в напрямку координації діяльності ряду служб Тростянецького району по наданню допомоги переселенцям зі Східних та Донецьких областей. Тож всіх тих, хто переміщується з тимчасово окупованих територій та бажаючих надати допомогу і підтримку просимо звертатись:

  • Тростянецька районна державна адміністрація – вул. Горького 3, тел. 5-10-80.
  • Управління праці та соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації – вул. Миру 2, тел.  5-13-59.
  • Тростянецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – вул. Татаренка 4, тел. 5-19-69.
  • Тростянецький районний центр зайнятості – вул. Горького 36а, тел. 5-13-77.
  • Управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі – вул. Миру 2, тел. 5-32-88.
  • Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Тростянецької РДА –  вул.Горького 3, тел. 5-33-88.

Якщо у Вас є змога надати фінансову допомогу сім’ям  вимушених переселенців, ви можете перерахувати кошти до Благодійної організації благодійного фонду української православної церкви «Джерело милосердя» за такими реквізитами:

ЄДРПОУ/ДРФО 39298199, Сумська філія, МФО 337546

р/р №26000055010249