До відома керівників промислових підприємств Тростянецького району

Управління економічного розвитку і торгівлі Тростянецької районної державної адміністрації інформує керівників промислових підприємств Тростянецького району про можливе розміщення в журналі Сумської торгово – промислової палати «Ділові новини» інформаційно-рекламних та іміджевих матеріалів про роботу Вашого підприємства.

 

Журнал «Ділові новини» - інформаційна платформа, місією якої є створення умов та практичне сприяння своєчасному обміну комерційними даними між потенційними партнерами, який публікує іміджеву та рекламну інформацію, комерційні пропозиції українських та іноземних фірм, висвітлює зміни у національній та зарубіжній законодавчій базі, що регламентує «правила гри» для бізнесу на зовнішніх та внутрішньому ринках.

Цільова аудиторія журналу «Ділові новини» - керівники і топ-менеджери великих підприємств, органів влади, а також бізнесмени і підприємці середнього і малого бізнесу, представники неурядових організацій.

В журналі можна знайти аналітичні огляди й прогнози фахівців, інтерв’ю з керівниками вітчизняних і зарубіжних компаній, інформацію про події в культурному та суспільному житті Сумщини та України в цілому. Журнал «Ділові новини» отримують всі регіональні палати та торгово-промислова палата України, наклад якої складає 1000 штук.

На офіційному сайті журналу «Ділові новини» (www.cci.sumy.ua) Ви зможете ознайомитися з всією необхідною інформацією, а також з розцінками із розміщення друкованих матеріалів інформаційного змісту в журналі «Ділові новини» без ПДВ, які наведені у таблиці:

№ з/п

Формат

Ціна, грн.

1

1 стор. кольорова (400 кв. см)

1250,00 грн.

2

1 стор. ч/б (400 кв. см)

833,33 грн.

3

? стор. (200 кв. см)

683,33 грн.

4

?  стор. (100 кв. см)

416,67 грн.

Реклама на обкладинках журналу – на договірних засадах

Сумська торгово – промислова палата орієнтована на постійне співробітництво з партнерами, які дотримуються гнучкої цінової політики та готові обговорювати побажання своїх клієнтів.

У разі зацікавленості в даній пропозиції просимо Вас повідомити управління економічного розвитку і торгівлі Тростянецької районної державної адміністрації у паперовому вигляді (за адресою: вул. Горького, буд.3, каб. №3)та електронному вигляді (на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) в термін до 30 травня 2014 року.

Телефон/факс для довідок:  5-12-87