До відома!

Відповідно до Положення про Територіальну державну інспекцію з питань праці у Сумській області, затвердженого наказом Державної інспекції України з питань праці від 15.11.2011 № 11, основним завданням інспекції є здійснення нагляду та забезпечення контролю за дотриманням трудового законодавства роботодавцями області. В межах компетенції у рамках існуючих юридичних процедур державні інспектори праці забезпечують постійний контроль за дотриманням суб'єктами господарювання області трудового законодавства шляхом проведення перевірок та вжиття заходів щодо притягнення порушників трудового законодавства до адміністративної, кримінальної та дисциплінарної відповідальності. При проведенні перевірок державні інспектори праці діють у відповідності до порядку проведення перевірок стану додержання законодавства про працю та загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженим наказом Мінсоцполітики від 02.07.2012 №390.

Упродовж 9 місяців поточного року на території району посадовими особами Територіальної державної інспекції з питань праці проведено 51 перевірку додержання трудового законодавства, з яких 22 - за пропозицією місцевих органів влади, 2 - з ініціативи правоохоронних органів. У 34 роботодавців району виявлено 71 порушення трудового законодавства, зокрема, з питань оплати праці - 33, щодо оформлення трудових договорів - 8, з питань робочого часу та часу відпочинку - 11, оформлення колективних договорів - 5, матеріальної допомоги - 3, ведення трудових книжок - 3, трудової дисципліни -З, з питань невиконання нормативів робочих місць призначених для працевлаштування інвалідів - 5. За наслідками перевірок державним інспектором праці внесено 34 приписи, за виконанням яких встановлено контроль. До кожного порушника трудового законодавства вжито заходів реагування, передбачених чинним законодавством.

За результатами перевірок суб'єктів підприємницької діяльності, що знаходяться на території району, складено та передано до суду 27 протоколів про адміністративні правопорушення, по яких судами винесено 13 рішень з накладенням штрафних санкцій на суму 6,6 тис.грн.

Відповідно до повноважень державними інспекторами праці вживаються заходи щодо притягнення винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності: упродовж 9 місяців внесено 24 таких подання.

В разі виникнення питань стосовно співпраці з Територіальною державною інспекцією з питань праці у Сумській області просимо звертатися до обласного апарату інспекції - начальник інспекції Дворник С.І., перший заступник начальника інспекції Даценко А.М., заступник начальника інспекції Парфенчук А.І. (тел.78-12-54, 61-20-59). Посадовою особою, що відповідає за взаємодію інспекції з Тростянецькою районною державною адміністрацією, призначено головного державного інспектора праці Слобожанську Наталію Олександрівну.

Графік роботи інспекції" з 8-00 до 17-15, у п'ятницю - з 8-00 до 16-00; перерва з 12-00 до, 13-00. Електронна адреса інспекції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Відповідно до п. 4 Порядку та з метою удосконалення взаємодії територіальних органів з місцевими держадміністраціями прошу Вас розглянути можливість розміщення на відповідному офіційному web-сайті або у регіональних засобах масової інформації вищезазначену інформацію та повідомити про це інспекцію.