ОБРАНО НОВЕ КЕРІВНИЦТВО ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Новий склад консультативно-дорадчого органу представників громадських організацій при Тростянецькій районній державній адміністрації 30 травня провів перше засідання. Основним пунктами порядку денного стало обрання керівного складу Громадської ради

За результатами голосування головою громадської ради обрано Сергія Крюкова, який очолює Благодійну організацію «Тростянеччина – рідний край».
Сергій Олександрович подякував усім присутнім за довіру та запевнив, що його робота буде доступна та прозора. «Звісно багато залежатиме від нас з вами, від бажання працювати, але я впевнений, що новий склад буде приймати активну участь у формуванні розвитку Тростянеччини», – висловив він свої сподівання.

Також під час засідання обрано трьох заступників голови громадської ради. Це Анатолій Заяц, голова громадської організації «Голос Громади Тростянеччини», Галина Іговська, голова громадської організації «Родинне коло Тростянеччини» та Сергій Федченко, член громадської організації Тростянецьке районне об’єднання «Майдан» Тростянецького району Сумської області.

Кандидати розповіли присутнім про себе, власне бачення роботи громадської ради та відповіли на запитання.
Наприкінці засідання прийнято рішення, що члени громадської ради мають внести свої пропозиції до формування плану роботи на 2018 рік.
Також було створено робочу групу з розробки проекту Положення про громадську раду при райдержадміністрації.