ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні представники інститутів громадянського суспільства, оголошено прийом документів для формування нового складу Громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації.

Прийом документів проводиться в каб. № 42 адмінбудівлі за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 3 (вул. Горького, 3),з 08:00 до 17:00 (щодня крім суботи та неділі) до 01 липня 2016 року. Телефон для довідок   6-67-75.  

Для участі в зборах формування персонального складу Громадської ради необхідно подати до ініціативної групи наступні документи:

  • заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства;
  • рішення,   прийняте   у  порядку,  встановленому  установчими документами  інституту громадянського суспільства, про делегування для  участі  в  установчих  зборах  представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
  • біографічна   довідка   делегованого  представника  інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові,  посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
  • копія  виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства   протягом року до дня подання заяви;
  • відомості  про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Проведення установчих зборів формування складу Громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації планується на 01 серпня 2016 року,  місце проведення зборів – Тростянецька районна державна адміністрація, м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 3 (вул. Горького, 3).