ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ! ФОРМУЄТЬСЯ НОВИЙ СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ!

У зв’язку зі змінами в постанові Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010р. № 996 припиняються повноваження діючої громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації (далі – громадської ради), розпочинається прийом документів для участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради.

Учасники установчих зборів визначать кількісний та персональний склад громадської ради. До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України. Для участі в установчих зборах до ініціативної робочої групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

  • рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
  • копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства     протягом останніх двох років.

Телефон для довідок 6-67-75.  

Документи приймаються до 18 травня 2015 року за адресою: м. Тростянець, вул. Горького, 3, каб. 42.