Районна газета

ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ ТРОСТЯНЕЦЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

 НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА:

Постанова Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”


 ФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ 2017

Розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації про дострокове припинення діяльності громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації від 23.11.2017 №647-ОД

Розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації простворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства щодо формування Громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації від 01.12.2017 №659-ОД


ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 668 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996», розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 23.11.2017 року №647-ОД громадська рада при Тростянецькій районній державній адміністрації (далі – громадська рада) достроково припинила свої повноваження.

Розпорядженням голови Тростянецької районної державної адміністрації від 01.12.2017 №659-ОД затверджена ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації (далі – ініціативна група).

Відповідно до протоколу № 1 засідання ініціативної групи від 06.12.2017 розпочинається прийом документів для участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради.

Ініціативною групою визначено орієнтовну дату проведення установчих зборів (05 лютого 2018 року) та затверджено зразки документів, що подаються для участі в установчих зборах.

Учасники установчих зборів визначать кількісний та персональний склад громадської ради.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства про делегування для участі в зборах представника, який є одночасно кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До заяви додаються:

рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

інформація про отримання інститутом громадянського суспільства згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Зразки та форми документів розташовано на офіційному веб-сайті Тростянецької райдержадміністрації за адресою http://trs.sm.gov.ua у розділі «Громадська рада».

 

Документи приймаються за адресою м. Тростянець, вул.Благовіщенська, 3, к. 42, (4 поверх Тростянецької районної державної адміністрації) до 16.00 05 січня 2018 року. Довідки за телефоном (05458) 66775.


 ФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ 2016

Розпорядження голови про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства щодо формування Громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації від 01.06.2016 № 231-ОД

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ "Про Громадську раду при Тростянецькій районній державній адміністрації" від 08.08.2016 № 382-ОД 

ПОЛОЖЕННЯ про громадську раду при Тростянецькій районній державній адміністрації 


ФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ 2015

Розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 11.06.2015 №246-ОД "Про громадську раду при Тростянецькій районній державній адміністрації"

Розпорядження голови про дострокове припинення діяльності громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації від 29.03.2016 №121-ОД

ЗАПРОШУЄМО НА ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

До відома членів Громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації 1 листопада 2016 року о 12.00 в приміщенні бібліотеки райдержадміністрації кабінет №33 відбудеться засідання Громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації у форматі «круглого столу» на тему: «Обговорення  місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у обговоренні зазначеної теми та просимо надавати пропозиції головному спецыалыстовы з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації апарату Тростянецької районної державної адміністрації.

Запрошуємо делегованих представників громадських організацій до проведення установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Тростянецької районної державної адміністрації, налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики громадською радою при Тростянецькій районній державній адміністрації розпочато роботу із формування нового складу громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації.

Запрошуємо інститути громадянського суспільства, легалізовані відповідно до чинного законодавства України, взяти участь у проведенні установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації, які будуть проведені 4 серпня 2016 року о 11.00 год. Місце проведення зборів – Тростянецька районна державна адміністрація, м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 3.

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні представники інститутів громадянського суспільства, оголошено прийом документів для формування нового складу Громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації.

Прийом документів проводиться в каб. № 42 адмінбудівлі за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 3 (вул. Горького, 3),з 08:00 до 17:00 (щодня крім суботи та неділі) до 01 липня 2016 року. Телефон для довідок   6-67-75.