НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ РОЗВИВАЄТЬСЯ ДИТЯЧИЙ ФУТБОЛ

Едуард Холодов: «Втілюючи ініціативи Президента України Віктора Януковича, ми розширюємо спортивну інфраструктуру, залучаємо якомога більше дітей до занять фізичною культурою та спортом»

На базі Жигайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся товариський матч з футболу між збірними командами 5-7 класів с. Жигайлівки та с. Бранцівки Краснопільського району.

Гра проходила напружено, але в дружній атмосфері. За свою команду вболівала майже вся Жигайлівська школа. Футбольний матч закінчився з рахунком 3:2 на користь господарів поля. Бранчани переважали суперників за техніко та тактикою гри, але жигайляни, як завжди, мали перевагу в швидкості контратак та індивідуальних діях. По закінченні матчу, за пропозицією судді, команди виконали дружню серію пенальті, яка закінчилася з рахунком 0:0.

Також керівник району запевнив, що фізична культура і спорт нашого краю за підтримки влади району стане міцним підґрунтям та вагомою запорукою популяризації спортивного руху, зміцненню здоров’я громадян та нових перемог.