ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

З метою реалізації в районі соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту і «Олімпійського тижня» 18 вересня пройшла районна спартакіада серед учнівської молоді. Під час урочистого відкриття спартакіади, яка проходила на стадіоні ім. Володимира Куца вітали юних спортсменів та їх керівників з побажаннями щастя, добра, миру, злагоди та нових спортивних звершень т. в. о. голови Тростянецької райдержадміністрації Павло Роженко та голова Тростянецької районної ради Олександр Олійник.

«Ми щиро вдячні вам за активну роботу у реалізації на Тростянеччині соціальних ініціатив Президента України щодо популяризації здорового способу життя, а також залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом, за високу відповідальність та цілеспрямованість», - наголосив Павло Роженко.
Також він запевнив, що фізична культура і спорт нашого краю за підтримки влади району стане міцним підґрунтям та вагомою запорукою популяризації спортивного руху, зміцненню здоров’я громадян та нових перемог.

                            

В ході урочистостей кращі спортсмени та спортивні організації Тростянеччини були нагороджені Почесними грамотами. Далі всі прихильники спорту могли спостерігати за змаганнями, естафетами, конкурсами, які проходили після урочистої частини. Спортивний актив району завжди із задоволенням приймає участь в запланованих заходах.