ЕДУАРД ХОЛОДОВ: «ПІДТРИМКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОГО ФУТБОЛУ – ЦЕ ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я НАШИХ ДІТЕЙ»

У Тростянецькому районі постійно ведеться робота щодо популяризації у регіоні здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України»

На цьому у ході наради, щодо розвитку дитячо-юнацького футболу на Тростянеччині, наголосив керівник району Едуард Холодов.

З метою популяризації дитячого футболу з 1 вересня 2013 року в Тростянецькому районі введено урок футболу в кожному загальноосвітньому навчальному закладі,  до занять у секціях залучаються  хлопці та дівчата за різновіковими групами.

Щоб створити належні умови для розвитку футболу в навчальних закладах передбачено провести модернізацію матеріально - технічної бази,    будівництво спортивних майданчиків із штучним покриттям.       

Для охоплення тренуваннями більшої кількості дітей у дитячо-юнацькій спортивній школі до штату введено додатково 4 посади тренерів з футболу, які підвищили свій професійний рівень у обласному комунальному закладі Сумської обласної ради ДЮСШ - Футбольний центр «Барса».