КОЖНІЙ ДИТИНІ – ВСЕБІЧНИЙ РОЗВИТОК

Павло Роженко: «Кожна дитина Тростянеччини повинна мати вільний доступ до всебічного розвитку. Однією складовою соціальних ініціатив Глави держави є залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини»

На цьому наголосив перший заступник голови Тростянецької райдержадміністрації під час наради з працівниками Палацу дітей та юнацтва та відділом освіти, молоді та спорту.

Під час наради обговорили стан позашкільної освіти району та перспективи розвитку спортивної інфраструктури Тростянецького краю. Центром виховної роботи з учнівською молоддю в районі є комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва».

Зі слів керівника позашкільного закладу Антоніни Дерев’янченко, сьогодні навчально-виховний процес здійснюється за 10 напрямами, діє пересувний позашкільний заклад і школа раннього розвитку дитини «Паросток».

Спортивний напрямок закладу представляють гурток «Вільна боротьба», який створений і працює на базі спортивної зали Тростянецької районної ради. Гурток відвідує 60 дітей віком від 6 до16 років. А гурток «Волейбол», створений і працює на базі спортзалу Боромлянської сільської ради. Заняття проводяться за програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки, молоді та спорту два рази на тиждень.