ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ ТА ЗАНЯТЬ СПОРТОМ НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України та з метою пропаганди фізичного виховання і спорту як важливого засобу збереження і зміцнення здоров’я, загартування, підвищення працездатності учнів, традиційно у  вересні в школах району проводиться  Всеукраїнський олімпійський урок.

Це проведення відкритих Олімпійських уроків у формі спортивних змагань по різних вікових категоріях, естафет для учнів молодших класів, тематичних бесід та фотовиставок, вікторин «Знавець Олімпійського спорту», конкурсів на кращий малюнок на Олімпійську тематику та кращий вірш на спортивну тематику, зустрічей з ветеранами, відомими спортсменами.

Цього тижня олімпійську декаду розпочали учні міської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4. 11 вересня відбулася акція з проведення конкурсу малюнків на асфальті на тему «Здоровим будь!» серед  учні початкової ланки. Діти з великим захопленням взяли участь у конкурсі та вигадували найрізноманітніші малюнки на спортивну тематитику та на пропаганду здорового способу життя. А 12 вересня пройшла шкільна спартакіада. Свято розпочалося з урочистої лінійки, на якій директор школи ознайомила з планом проведення спартакіади, привітала всіх школярів зі спортивним святом і, зокрема, учнів 11 класу Садового Владислава та Петрушу Артема, які днями в складі районної команди посіли сьоме місце в обласній спартакіаді серед допризовної молоді в  м. Суми

У програмі спартакіади були представлені змагання зі стрибків у довжину з місця, підтягування на перекладині, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, піднімання тулуба з положення лежачи, стрибки на скакалці, перетягування канату, футбол, а також спортивні  естафети для учнів 1-4 та 5 - 6 класів. Найкращі у змаганнях були нагороджені грамотами.