ПАВЛО РОЖЕНКО: «ПІДТРИМКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОГО ФУТБОЛУ – ЦЕ ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я НАШИХ ДІТЕЙ»

У рамках нових соціальних ініціатив Президента України на Тростянеччині модернізують спортивну інфраструктуру.

Нещодавно відбулася нарада по розвитку та підтримці дитячо-юнацького футболу в Тростянецькому районі в рамках реалізації програми розвитку дитячо-юнацького футболу в Сумській області на 2013-2015 роки «Футбол починається з тебе».

Заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Павло Роженко зазначив, що районна влада зобов’язана створити всі умови для розвитку спортивної інфраструктури та масового спорту, як у міській так і в сільській місцевості, адже від цього залежить здоров’я наших дітей. Тож ми повинні докласти максимум зусиль, аби створити для цього гідні умови.

Мета програми повністю співпадає з новими соціальними ініціативами Президента України «Діти – майбутнє України». Однією із складових якої є саме покращення умов для регулярних занять фізичною культурою і спортом.

Також Павло Роженко повідомив про роботи, які ведуться в районі по ремонту спортивних майданчиків та створення нових спортивних об’єктів та наголосив, що задача губернатора виконується, бо для влади важливо, щоб кожна дитина мала можливість фізично розвиватися.