Районний турнір зі спортивного орієнтування

28 квітня 2015 року в урочищі Нескучне пройшли  змагання зі спортивного орієнтування, які проводяться з метою підвищення технічної майстерності серед юних орієнтувальників та пропаганди здорового способу життя. Спортивне орієнтування з кожним роком стає більш популярним, адже доступне кожному і не вимагає фінансових затрат.

 

Даний вид спорту поєднує і фізичне, і розумове навантаження одночасно, бо від того, наскільки вміло і тактично правильно спортсмен спланує свій рух дистанцією у пошуках контрольних пунктів, залежить його результат.

Суддівство змагань здійснювала суддівська колегія у складі:Подоляк С.В. - головний суддя  змагань, Олесюк Л.С. – секретар, Воловик О.О. та Хижковий О.М. -  судді змагань.

У змаганнях  взяли участь  142 спортсмени у складі 15 команд: 4 команди з КПНЗ ТРР «Палац дітей та юнацтва», 2 команди з м. Охтирка, по одній команді  представляли міські СШ №№1, 2, 3, 5, Боромлянського та Смородинського НВК, Гребениківської, Буймерської  та  Станівської ЗОШ.

Учасники змагань долали дистанції, орієнтуючись за картою, у пошуках контрольних пунктів, які були встановлені в урочищі Нескучне. Цікаві та динамічні дистанції підготували організатори, де кожен міг випробувати свої сили, продемонструвати вміння та навички орієнтування на місцевості.

За підсумками змагань переможцями та призерами в особистому заліку в різних вікових групах стали:

Молодші дівчата

1 місце – Удовенко Наталія, СШ №5 Гребениківська ЗОШ

2 місце – Стрельченко Яна, СШ №3

2 місце – Кіях  Катерина, СШ №3

3місце – Мартим’янова Дар’я, СШ №3

Середні дівчата

1 місце – Накопюк Аміна, СШ №3

2 місце – Черкашина Діана, Смородянський НВК

3 місце – Варварич Анастасія, Смородянський НВК

Старші дівчата

1 місце – Решітник Тетяна, Боромлянський НВК

2 місце – Богомолова Катерина, Гребениківська ЗОШ

3 місце – Кракова Владислава,  Гребениківська ЗОШ

Молодші хлопці

1 місце – Биков Владислав, ПД та Ю

2 місце – Парфиненко Павло, Смородянський НВК

3 місце –  Бойко Богдан, ПД та Ю

Середні хлопці

1 місце – Петрученко Максим, СШ №3

2 місце – Гребенік Олександр, СШ №3

3 місце –  Скалига Олександр, СШ №5

Старші хлопці

1 місце – Шимко Вадим, ПД та Ю

2 місце – Міщенко Ярослав, ПД та Ю

3 місце – Мачула Євген, Боромлянський НВК

 

Переможців змагань нагороджені грамотами відділу освіти Тростянецької РДА та КПНЗ ТРР «Палац дітей та юнацтва».