ДІТИ - МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ, ЯКЕ ФОРМУЄТЬСЯ У СЬОГОДЕННІ

У рамках реалізації Програми розвитку дитячо-юнацького футболу  та з метою зміцнення здоров’я учнів, популяризації футболу в учнівському середовищі в районі пройшов Кубок шкільного футболу  2013 «Діти – майбутнє України».

Протягом травня-червня юні футболісти змагалися за першість. 21 червня на стадіоні ім.. В.П. Куца відбулося урочисте закриття Кубку шкільного футболу на Тростянеччині, де переможці отримали медалі та грамоти. Свято супроводжувалося різними спортивними конкурсами та естафетами. Всі учасники показали свою спритність та наполегливість.

Спостерігаючи за цими змаганнями, ми бачимо, що дитячо-юнацький футбол поступово зростає. З кожним роком він прогресує і охоплює своєю популярністю десятки дітей. Створюються при тому нові школи футболу.

Голова Тростянецької районної ради Олександр Олійник та перший заступник голови Тростянецької райдержадміністрації Едуард Холодов зазначили, що районна влада й надалі буде підтримувати розвиток спортивної інфраструктури та масового спорту, як у міській так і в сільській місцевості, адже від цього залежить здоров’я наших дітей. Тож ми повинні докласти максимум зусиль, аби створити для цього гідні умови.