НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ ПО ПАНКРАТІОНУ ТРОСТЯНЧАНКА ВИБОРОЛА ДВА «ЗОЛОТА»

25-29 червня в Бухаресті пройшов чемпіонат Європи по панкратіону серед школярів, кадетів та дорослих. За результатами збірна України отримала абсолютну перемогу по всім видам змагань, залишивши позаду достатньо сильних суперників з Росії, Азербайджана та Молдови. Україна  отримала 5 золотих кубків та 1 серебро.  Загалом, сумчани завоювали 19 медалей на Чемпіонаті Європи.

Із Руминії повернулася  з медаллю і представниця м.Тростянця – учениця школи №2 Анна Заїкіна, котра тренується під керівництвом Олександра Артюха. Наша дебютантка виборола два «золота».

Олександр Артюх дуже задоволений результатами своєї спортсменки і готовий тренувати її до наступних змагань.

Юну школярку, дебютантку змагань привітав також голова Тростянецької районної державної адміністрації Олександр Комлик. Він побажав високих здобутків та подальших перемог   на славу нашого району. Очільник району виносить слова вдячності також Олександру Артюху, завдяки тренуванням якого була виборота ця першість.

«Ця перемога  стане яскравою сторінкою в історії розвитку спорту нашого району і слугуватиме стимулом для молодих жителів Тростянеччини в подальшому  досягати найвищих вершин», – запевняє голова Тростянецької РДА.