СТУДЕНТИ СУМЩИНИ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ПЕРШОЇ ЗИМОВОЇ УНIВЕРСIАДИ УКРАЇНИ З БІАТЛОНУ (2)

Збірна команда Сумської області посіла перше місце в І зимовій Унiверсiадi України серед студентiв з біатлону, що проходила на Львівщині

Результативність, високу майстерність та спортивні вміння продемонструвала збірна команда Сумської області та з результатом у 506 балів отримала перше місце. Команда міста Київ  посіла друге місце  (290), третіми стали представники Харківської області (247).

Повернулись з турніру

Юні футболісти РСК «Надія» взяли участь у ІІІ Всеукраїнському турнірі з футболу, присвяченому Дню Незалежності України. Турнір відбувся з 13 по 16 серпня вм. Світловодськ Кіровоградської області. Всі учасники, а це дитячі школи відомих та іменитих футбольних клубів ФК «Полтава», «Спарта» м. Світловодськ, ФК «Кремінь» м. Кременчук, ФК «Знам'янка», «Лідер» м. Кіровоград, ФК «Кіровоград», «Фламінго» м. Комсомольськ та Тростянецька «Надія».

Обласний турнір з боротьби дзюдо пам’яті С. Д. Пісклова

26 квітня 2015 року в спортивній залі Тростянецької районної ради КПНЗ ТРР «Палац дітей та юнацтва» провів відкритий обласний турніру з боротьби дзюдо пам’яті тренера Сергія Дмитровича ПІСКЛОВА серед юнаків.

Змагання проходили у чотирьох вікових категоріях (2000-2001, 2002-2003, 2004-2005, 2006-2007р.н) та у восьми вагових.

Районний турнір зі спортивного орієнтування

28 квітня 2015 року в урочищі Нескучне пройшли  змагання зі спортивного орієнтування, які проводяться з метою підвищення технічної майстерності серед юних орієнтувальників та пропаганди здорового способу життя. Спортивне орієнтування з кожним роком стає більш популярним, адже доступне кожному і не вимагає фінансових затрат.

 

ЧЕМПІОНАТ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

18 квітня в с. Олексине Тростянецького району пройшов відкритий чемпіонат області з легкоатлетичного кросу пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Куца.

Чемпіонат з легкоатлетичного кросу є досить традиційним заходом і відбувається вже декілька років поспіль, та цього року вперше, змагання провели в рідному селі видатного спортсмена Володимира Куца.