ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО

31 березня 2015 р. набула чинності постанова Кабінету Міністрів України №200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням».

Цей Порядок визначає механізм забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни.

Управляння соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації забезпечує осіб, які брали участь в антитерористичній операції безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів відповідно до цього Порядку згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок:

1) учасників бойових дій - щороку строком на 18-21 день;

2) інвалідів війни - позачергово щороку строком на 18-21 день.

Для взяття на облікособи, які брали участь в антитерористичній операції подають до органів соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання наступні документи:

1. Заява встановленого зразка;

  1. Медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о;
  2. Копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

4. Документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

       Бажаючим отримати санаторно-курортну путівку необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за адресою: вул. Миру, 2, каб.№7, телефон для довідок 5 13 59.