Волонтерські організації повинні бути зареєстровані згідно чинного законодавства

Відповідно ст.6  Закону України “Про волонтерську діяльність”  надання юридичній осіб статусу волонтерської організації  здійснюється центральним органом виконавчої влади у сфері волонтерської діяльності. Указом Президента України від 02.09.2014 № 472/2013 “Про внесення змін до деяких указів Президента України  щодо волонтерської діяльності” Міністерство соціальної політики України визначено як центральний орган виконавчої влади у сфері волонтерської діяльності.

 

Юридичній особі, якій в установленому цим Законом порядку не надано статус волонтерської організації, забороняється будь-яке використання слів “волонтерська організація” у своєму найменуванні та діяльності.

Для отримання статусу волонтерської організації юридична особа звертається до  Міністерства соціальної політики України з письмовою заявою від імені цієї юридичної особи.

У заяві зазначаються:

- назва юридичної особи, яка бажає отримати статус волонтерської організації;

- її місцезнаходження;       

- поштова адреса;

- номери засобів зв’язку, а також, за наявності, адреси офіційного веб-сайту в мережі Інтернет, електронної пошти.

До заяви також додаються: витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та копія статуту (положення) юридичної особи (завірена в установленому порядку).

За довідковою інформацією звертатись до управління соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації за адресою: м. Тростянець вул. Миру, 2, або за тел. 5 34 96