ВІДБУЛИСЯ ПІДСУМКОВІ ЗАХОДИ КОНКУРСУ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ «СІМ’Я І РОБОТА – НАША ТУРБОТА»

У місті Київ  проведено підсумкові заходи Конкурсу соціальної реклами «Сім'я і робота - наша турбота» у місті.

Одним із завдань Конкурсу є підвищення ролі соціальної реклами у вирішенні соціальних проблем, залученні та стимулюванні творчої молоді до створення робіт, що відповідають його меті. До участі запрошувалася талановита молодь – студенти вищих навчальних закладів, співробітники рекламних агентств та компаній.

На Конкурс, що проводився в рамках проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки для догляду за дитиною» було подано більше двохсот робіт у номінаціях друкована реклама, фотографія та відеоролик.

 Своїми роботами учасники намагалися показати важливість розв'язання проблем гендерної рівності в питанні поєднання українцями сімейних обов'язків, формування цивілізованих форм взаємовідносин роботодавців та працівників із сімейними обов'язками, а також необхідність створення умов для успішної реінтеграції батьків до професійної діяльності після відпустки по догляду за дитиною.

У кожній номінації Конкурсу соціальної реклами визначено призерів. Авторів робіт, що зайняли призові місця, нагородили дипломами та спеціальними призами.