ВАСИЛЬ ХОМА: ПИТАННЯ ОТРИМАННЯ ЗЕМЛІ УЧАСНИКАМИ АТО МАЄ ВИРІШУВАТИСЯ КОМПЕТЕНТНО, ШВИДКО ТА ЕФЕКТИВНО

Голова облдержадміністрації Василь ХОМА провів нараду з виконуючим обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру в Сумській області Тарасом ГАРАЩЕНКО і начальником Сумського відділу Мінветеранів Миколою БОРДЮГОВИМ щодо отримання земельних ділянок учасниками АТО та членами родин загиблих воїнів

«Виділення землі учасникам АТО – це підтвердження гарантій держави, соціальна підтримка цієї категорії сімей, прояв нашої вдячності захисникам рідної землі, – сказав очільник області. –  Важливо, щоб це питання вирішувалося компетентно, швидко і ефективно».

За інформацією начальника Сумського відділу Мінветеранів Миколи Бордюгова, наразі в області більше 200 учасників АТО/ООС та членів сімей загиблих, яким надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність. Проте подальші процеси щодо виготовлення та погодження проекту відведення земельних ділянок, реєстрації земельної ділянки в кадастрі затримуються.

У свою чергу виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру в Сумській області Тарас Гаращенко поінформував, що із числа вищезазначених осіб, 129 заявок від них вже зареєстровано для затвердження Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області щодо надання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, що має відбутися у 14-денний термін. Щодо числа інших осіб, у Головного управління відсутня інформація з приводу виготовлення проектів землеустрою на земельні ділянки.

Голова облдержадміністрації Василь Хома надав доручення виконуючому обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру в Сумській області до наступного тижня з’ясувати по кожному випадку окремо, на якій стадії знаходяться проекти землеустрою, та пришвидшити процес отримання земельних ділянок зазначеній категорії осіб.