ЛІЛІЯ ГОНТАР: НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ ВАЖЛИВЕ ПИТАННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА, ТАК ЯК НА ЗАКОНОДАВЧОМУ РІВНІ ЗАКРІПЛЕНО НОРМИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВЧИНЕННЯ ВІДПОВІДНИХ НЕПРАВОМІРНИХ ДІЙ

На цьому наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови Тростянецької районної державної адміністрації Лілія ГОНТАР під час наради щодо протидії домашньому насильству та зауважила:

«Здійснення роз’яснювальної роботи, профілактичних заходів, соціальної та психологічної підтримки в сім'ях, де існує домашнє насильство, ми будемо досить жорстко контролювати». Метою наради було чітко окреслити завдання відповідних служб.

 

«На Тростянеччині проводиться комплексна робота з протидії домашньому насильству. Але випадки, які все ж трапляються, вимагають більшої згуртованості та узгодженості дій усіх причетних структур», — наголосила Лілія Хамзаївна.
Наша задача — спільно використати всі можливі інструменти для упередження жорстокості та насильства по відношенню до кожного, особливо до дітей.
Спільно з начальником Тростянецького ВП Охтирського ВП ГУНП у Сумській області Дмитром СТАНІШЕВСЬКИМ був розроблений алгоритм дій задля уникнення домашнього насильства в сім’ях району.
За результатами наради прийнято відповідні рішення з питань попередження домашнього насильства, неприпустимості жорстокого поводження з дітьми.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області. Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.