СУМЩИНА ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО ПРОЄКТУ «ЄМАЛЯТКО»

Зручно, непомітно, людяно

З 10 липня 2019 року стартувала Комплексна послуга «єМалятко» для батьків новонародженої дитини в 11 містах України, яка реалізовуватиметься протягом 2020-2022 років. Проект «єМалятко» значно спрощує процедуру отримання послуг, пов’язаних із народженням дитини, а саме передбачено:

державну реєстрацію народження дитини;

визначення походження дитини;

реєстрацію місця проживання;

внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів;

реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;

призначення державної допомоги при народженні дитини;

видачу посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї;

призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;

визначення належності до громадянства України;

внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру.

Відповідно до листа Міністерства цифрової трансформації України від 03.03.2020 № 1/04-3-961 призначення та виплата всіх видів допомоги у рамках проекту «єМалятко» повинна здійснюватися на всій територій України.

Сьогодні, 18 травня 2020 року, відбулась в онлайн режимі установча зустріч для координаторів послуги «єМалятко», в якій прийняла участь Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

Підготовча робота триватиме до 31 травня 2020 року, запуск послуги заплановано з 01 червня 2020 року. В Україні буде під’єднано 1760 точок (ЦНАП, пологових будинків). Перенавчання адміністраторів пройде на цьому тижні.

Учасники зустрічі обговорили нагальні питання щодо створення сприятливих умов для впровадження проекту «єМалятко» у Сумській області та подальшу співпрацю.