18 жовтня Європейський день боротьби з торгівлею людьми

16.10.2019 управлінням соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області  був проведений інформаційно-роз’яснювальний флешмоб щодо Європейського дня боротьби з  торгівлею  людьми. Протягом тривалого часу працював клнсультпункт, де роз’яснювалось про права, підтримку та допомогу, яку може отримати постраждала від торгівлі людьми особа.

Будь-яка особа, незалежно від віку, статі та свого походження може стати об’єктом примусової праці, жебрацтва, сексуальної експлуатації. Тож, головна мета – підвищувати обізнаність громадян і заохочувати захищати свої права.

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ

З початку 2019 року управлінням соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації направлено на оздоровлення та відпочинок 14 дітей пільгової категорії віком від 7 до 18 років відповідно до плану розподілу путівок до  державних підприємств «Українського дитячого центру «Молода гвардія» та «Міжнародного дитячого центру «Артек».

 

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» визначено, що до учасників бойових дій належать військовослужбовці, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції.

НАСИЛЬСТВО У ШКОЛІ – БУДЕННА РЕАЛЬНІСТЬ ДЛЯ БАГАТЬОХ ЛЮДЕЙ В УСЬОМУ СВІТІ

Переслідування, знущання, погрози онлайн, образи – все це негативно впливає на школяра та його успіхи в навчанні.
У школі вирішальна роль у боротьбі з булінгом належить учителям. Проте впоратися з цією проблемою вони можуть тільки за підтримки керівництва школи, батьків (осіб, що їх замінюють), представників місцевих органів влади та громадських організацій.