Районна газета

Виплата до Дня Перемоги

У 2018 році Постановою Кабінету Міністрів України передбачено виплату разової грошової допомоги до 5 травня. Управлінням соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації буде проведена виплата коштів на особові рахунки одержувачів через відділення зв’язку або на особові рахунки в банківських установах у таких розмірах:

            1) особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаними особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

Соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів їх сімей є пріоритетом у діяльності районної влади

Одним з найважливіших напрямків у роботі усіх місцевих органів влади на території району є соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. На підтримку учасників АТО спрямовуються кошти державного, обласного та місцевих бюджетів.

На обліку в управлінні соціального захисту населення перебувають 262 учасника бойових дій, які брали безпосередню участь в проведенні антитерористичній операції, із них – 3 інваліда війни.

Районна комісія з питань призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям, наданню населенню житлових субсидій та пільг

В управлінні соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області 14 березня 2018 року відбулося чергове засідання районної комісії з питань призначення допомоги малозабезпеченим сім`ям, наданню населенню житлових субсидій та пільг.