Інформація про стан роботи із зверненнями громадян служби у справах дітей Тростянецької райдержадміністрації

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008“ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” розпоряджень голови обласної державної адміністрації та розпоряджень голови районної державної адміністрації, проводиться відповідна робота щодо своєчасного та всебічного розгляду питань, які піднімають у своїх зверненнях громадяни.

 

         Працівники служби у справах дітей щоденно проводять прийом громадян, надають їм консультації з різних питань, пов’язаних, із захистом прав та законних інтересів дітей, профілактикою правопорушень серед дітей.

         Протягом минулого тижня   до служби у справах дітей звернулися  15 громадян із них: 5 — до начальника служби у справах дітей, 10 — до спеціалістів служби у справах дітей. Громадянам, що звернулися, надано вичерпні консультації з наступних питань:

профілактики правопорушень – 1,

усиновлення,опіки та піклування – 2,

захисту майнових та житлових прав дітей – 3,

захисту прав дітей – 4,

з інших питань – 5.     

Порушені в усних зверненнях громадян питання задоволені, громадяни отримали обґрунтовані відповіді.

Проаналізувавши роботу щодо розгляду звернень громадян слід відмітити, що службою об’єктивно, всебічно та вчасно проводилась перевірка звернень громадян. Кожне звернення уважно вивчалось, перевірялись викладені в них факти, приймались рішення відповідно до чинного законодавства. У відповідях надавались обґрунтовані роз’яснення, кожному громадянину доводилась інформація про шляхи вирішення питань, які порушені в їх зверненнях.

Спеціалісти служби вирішують у межах своєї компетенції питання, порушені у зверненнях громадян, вживають необхідних заходів щодо запобігання необґрунтованих повторних звернень та звернень до органів вищого рівня.

Розгляд звернень громадян, забезпечення їх справедливих вимог і прохань і надалі будуть займати одне із головних місць у діяльності служби у повній відповідності до Конституції та Законів України.