ЧАРІВНА КАЗКА ОСЕНІ У ВІДДІЛЕНІ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ

Соціальні ініціативи Президента України спрямовані на захист дітей з обмеженими фізичними можливостями та на вільний доступ кожної дитини до всебічного розвитку.       

Нещодавно у відділені соціальної реабілітації дітей-інвалідів Тростянецького районного територіального центру соціального обслуговування відбулося свято осені для вихованців відділення.

Цього дня Осінь підготувала для дітей  чарівну казку. А яка ж осіння казка без самої чарівниці Осені. Діти дуже зраділи такій гості, складали разом вірші та присвячували їх осені, дарували пісні, грали на музичних інструментах, розважалися іграми та кружляли  з осіннім листям у таночку.

Родзинкою свята стала казка «Солом’яний бичок», яку розповіла дітям Осінь. Діти зустрічали солом’яного бичка і лякливого зайця, хитру лисичку та сірого вовка, прийшов навіть клишоногий ведмідь. Діти виконували різні завдання, співали пісні, танцювали, щоб врятувати звірів. Під кінець всіх зібрали у веселий танок Дід та Баба. Разом з дітьми раділи їх мами та бабусі, які спостерігали за виступами своїх дітей.