СІМЕЙНИЙ ЗАТИШОК – КОЖНІЙ ДИТИНІ

Сімейний затишок – кожній дитині є одним із найголовніших орієнтирів нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. В Україні понад 26 тисяч дітей очікують на люблячу і турботливу родину,  живуть надією мати маму і тата. Обов’язок органів влади – докласти максимум зусиль для того, щоб кожна  українська дитина відчувала родинне тепло, любов і радість.

День усиновлення, який  ми традиційно відзначаємо наприкінці вересня, можна назвати другим днем народження багатьох сімей та дітей. Адже діти – сенс людського життя на Землі. Усиновлення дитини –  це серйозне рішення і надзвичайна відповідальність. Щороку більше двох тисяч українських родин  дарують сімейний затишок, батьківську любов і турботу дітям-сиротам, які залишилися  без підтримки найрідніших людей. Таке благородство та самовіддача заслуговують на безмежну вдячність.

За інформацією служби у справах дітей Тростянецької райдержадміністрації на первинному обліку служби перебуває 111 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 22 дитини виховуються в прийомних сім’ях, 6 – в дитячих будинках сімейного типу, 58 – в сім’ях опікунів.

 На території Тростянецького району функціонує 9 прийомних сімей, у яких виховується 15 дітей, 52 опікуни зігріли своїм теплом дітей, які в силу обставин залишились без найрідніших, 15 дітей усиновлено та перебувають під постійним контролем служби.

«За поточний рік з первинного обліку служби у справах дітей до сімейних форм виховання влаштовано 10 дітей: 6 - під опіку, 2 – усиновлено, 2 – в прийомних сім’ях» - розповіла начальник служби у справах дітей Тростянецької райдержадміністрації Наталія Воробйова.