У ТРОСТЯНЕЦЬКОМУ РАЙОНІ АКТИВНО ВЕДЕТЬСЯ СОЦІАЛЬНА РОБОТА

5 вересня 213 року в приміщенні Будинку культури села Кам’янка відбулося засідання круглого столу на тему «Насилля в сім’ї», яке провів фахівець із соціальної роботи Євген Солодкий.

На заході побували і виступили учні 10 класу та психолог Кам’янського НВК Людмила Сухова, фельдшер Кам’янської амбулаторії  Микола Студінський, голова сільської ради Любов Мазна, провідний спеціаліст ТРЦ СССДМ психолог Олена Горбачова, фахівці із соціальної роботи Іван Ворона та Олександр Сапегін.

На засіданні обговорювались питання насилля в сім’ї, причинами, ознаками насильства, нормативними документами з його попередження, популяризація сімейних цінностей, відновлення соціальних орієнтирів та профілактична робота виконкому сільської ради по попередженню насилля в сім’ї.

Були наведені результати анкетування на тему «Насилля», які проводилися фахівцем із соціальної роботи Євгеном Солодким серед учнів 5-11 класів Кам’янського НВК, а також зачитувалися статистичні відомості, з яких стало відомо, що третина дітей в Україні щороку спостерігають акти насильства в сім’ї. Діти, що зазнали знущань, у 6 разів частіше намагаються покінчити життя самогубством, а 50% таких дітей мають схильності до вживання наркотиків й алкоголю.

Для присутніх була розіграна сценка про стосунки в сім’ї між батьком, роль якого виконав завідувач  Будинку культури Юрій Коробко  та сином, яку вдало виконав учень школи Андрій Смородько.

Також для учнів Кам’янського НВК фахівцями Іваном Вороною, Наталією Євтєєвою,  Валерієм Яценко проведені профілактично-просвітницькі заходи на теми: «Туберкульоз: шляхи зараження та запобігання», «Фортеця – здоров’я».

Підсумки семінару-навчання підвела директор Тростянецького районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Тетяна Ганжаленко.