Круглий стіл з прийомними, опікунськими та багатодітними сім’ями

Нещодавно на базі Тростянецького районного будинку культури було проведено нараду з прийомними, опікунськими та багатодітними сім’ями при заступнику голови Тростянецької районної державної адміністрації Михайлу Юшкову, в присутності представників УСЗН, управління економіки Тростянецької РДА, спеціаліста по кредитуванню Ощадбанку, ССД, ТРЦ СССДМ щодо з’ясування потреб у застосуванні енергозберігаючих технологій.

В процесі роботи присутніх було надано консультацію з питань кредитування на утеплення житла та придбання економічних твердопаливних котлів, оформлення субсидій тощо, роздано пам’ятки щодо правил отримання кредитів.

З 11 діючих прийомних сімей всі сім’ї проводять роботу по підготовці до осінньо – зимового періоду (утеплення фасадів будинків, встановлення пластикових склопакетів тощо).

Спеціалістами Тростянецького РЦ СССДМ з прийомними батьками було проведено бесіду на тему «Особливості виховання підлітків» та «Підлітковий суїцид». Під час бесіди батькам було надані практичні рекомендації по вихованню дітей підліткового віку, профілактиці внутрішньосімейних конфліктів, налагодження родинного мікроклімату, методів сімейного виховання. Уходізустрічі батьки ділилисясвоїмипереживаннями, труднощами та перемогами у процесівихованнядітей.