В Тростянецькому районному підрозділі кримінально-виконавчої інспекції був проведений захід, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей

02 червня 2015 р.  у службовому приміщенні Тростянецького районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції за участю спеціалістів Тростянецького РЦСССДМ та співробітників кримінально-виконавчої інспекції відбувся захід, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей.

На даний захід були запрошені неповнолітні, які перебувають на обліку в Тростянецькому РП КВІ та їх батьки.

Дітей привітали зі святом, пригостили солодощами та чаєм. Одночасно співробітники РЦСССДМ та інспекції провели профілактичні бесіди з кожним засудженим. Під облікові неповнолітні поділились зі співробітниками своїми досягненнями під час проходження виробничої практики на сільськогосподарських підприємствах та планами на майбутнє, після закінчення навчання в ліцеях.

Дитяча злочинність на сьогодні - це проблема, що стосується кожного. Під час заходу спілкувались усі разом, дружно та з зацікавленістю, а головне під облікові усвідомили,  які права  та обов’язки  вони мають, як ними користуватись та куди можна звернутися у разі виникнення проблем.