Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

19 лютого 2015 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Тростянецької райдержадміністрації, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Подопригори. На порядок денний засідання, як і завжди були винесені життєво важливі питання, що стосуються долі дітей та їх батьків. Розглядались заяви про надання дозволу на вчинення правочину, про доцільність створення прийомної сім’ї на базі родини громадянки, про доцільність повернення дітей на виховання в біологічну родину. 

Визначалась доцільність позбавлення матері, що систематично ухилялася від виконання батьківських обов’язків, батьківських прав відносно малолітнього сина. Також слухали звіти декількох прийомних батьків про проведену роботу та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час засідання детально аналізувались та вивчались інформації начальника служби у справах дітей, Тростянецького РВ УМВС, директора Тростянецького районного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді. За підсумками засідання членами комісії прийняті відповідні рішення.