Діти, позбавлені батьківського піклування повинні відчувати турботу про себе

22 грудня 2014 року в залі засідань Тростянецької районної ради відбулися районні збори опікунів, піклувальників та прийомних батьків Тростянецького району під головуванням начальника служби у справах дітей Тростянецької районної державної адміністрації Наталії Воробйової.

Було обговорено питання реалізації прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на виховання в сім'ї, надання соціальної допомоги таким сім'ям, державного забезпечення дітей-сиріт, які навчаються в вищих навчальних закладах, оздоровлення даного контингенту дітей та порядок надання опікунами, піклувальниками, прийомними батьками звітів про свою діяльність за 2014 рік.

В обговоренні вищевказаних питань виступили спеціалісти відповідних органів і служб – заступник головного лікаря по дитинству та допомозі у пологах Тростянецької центральної районної лікарні Олена Міхно та заступник начальника управління соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації Юлія Романова.

Збори відбулися в атмосфері спільного бажання всіх присутніх допомогти дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, адже діти - це наше майбутнє.

Кожен з опікунів, піклувальників, прийомних батьків мав змогу задати питання присутнім спеціалістам та отримати вичерпну відповідь.