СНІД – загроза для людства

28листопада 2014 р. у службовому приміщенні Тростянецького районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції відбулосьгруповезаняття на тему «СНІД – загроза для людства» для осіб,засуджених до покарань, непов’язаних з позбавленнямволі, присвячене до Всесвітнього Дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми (1 грудня).

 Заняття провів головний спеціаліст  Тростянецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Сизарєва спільно з практичним психологом «Клініки, дружньої до молоді» КЗ «Тростянецька ЦРЛ Ольгою Сторожевоюта особовим складом інспекції Федором Нестеренко таКаріноюСаєнко.

Учасники заходу мали змогу отримати інформацію про відмінність понять ВІЛ та СНІД, ознайомились з шляхами передачі вірусу та його попередженням, проаналізували  ризики в поведінці людей, які можуть призвести до хвороби. Обговорили епізоди з біографій відомих особистостей, яких торкнулась дана проблема.

Дане заняття сприялонабуттюучасникамипевного комплексу знань та формуванню у них навичоквідповідальноїповедінкищодовласногоздоров`я  та усвідомлення проблем ВІЛ /СНІДу.

На сьогодні ВІЛ/СНІД - це проблема, щостосується кожного. Під час заняттяпрацювалиусі разом, дружньо та з зацікавленістю, а головне підобліковіусвідомили,  які права  та обов’язки  вони мають, як ними користуватись та кудиможназвернутися у разівиникненняданоїпроблеми.

Наприкінцізустрічівсі учасники отрималипрофілактичнібуклети з даної тематики.