У районі відзначили День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – це день привернення уваги до питань дитинства, день, коли усе суспільство і кожен його окремий громадянин повинні визнати свою власну відповідальність і визначити свій власний внесок у благополучну долю кожної дитини, а значить  майбутнього України.

2 червня  службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з відділом освіти, відділом культури та Тростянецьким центром територіального обслуговування населення було організовано районне свято для соціально дітей у приміщенні Тростянецького районного будинку культури. Діти Тростянеччини взяли участь в конкурсі малюнків на асфальті, спортивних змаганнях, естафетах  та переглянули святкову концертну програму.

Для дітей із сімей, що потрапили у складні життєві обставини свято організували працівники Тростянецької районної бібліотеки. У програмі свята були конкурси, загадки, вікторини на казкову тематику. Всі учасники отримали солодощі від спонсора Монделіс Україна.

Завдяки організаторам свята: службі у справах дітей, відділу освіти, культури, палацу дітей та юнацтва, центру реабілітації дітей-інвалідів, кожне дитяче серце було зігріте теплом і любов’ю.