ІНСПЕКТУВАННЯ СІМЕЙ З ДІТЬМИ ПО МАЩАНСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

Важливим напрямом діяльності Тростянецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є соціальне інспектування різних категорій сімей, надання соціально-педагогічної, психологічної та юридичної допомоги, що відноситься до обов’язків Центру, як провідного суб’єкта соціальної роботи на території Тростянецького району. 

Тож, на початку квітня  провідним спеціалістом Оленою Горбачовою та фахівцями із соціальної роботи Ю.О. Матвєєвою та Ю.О.Мірошниченко були проведені соціальні інспектування сімей по Мащанській сільській раді.

Перевірка здійснювалася згідно плану роботи Тростянецького  районного центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та  молоді на квітень 2014 року, а також на підставі  повідомлення від КЗ «Тростянецька ЦРЛ».

Працівниками Центру разом з головою сільської ради Л.М. Масловою було відвідано прийомну, опікунську  родини  та сім’ю, що потрапила в складні життєві обставини за повідомленням ЦРЛ.

У ході інспектування сім’ям було надано необхідні речі: одяг, взуття та іграшки. Окрім того, вони отримали рекомендації та консультативну допомогу у вирішенні їх питань щодо виховання та розвитку  дітей.

Провідним спеціалістом РЦ СССДМ Оленою Горбачовою було проведено інструктаж по техніці безпеки з членами прийомної родини.