ССД на захисті прав та законних інтересів дітей

З метою запобігання дитячій бездоглядності, безпритульності та соціальному сирітству службою у справах дітей Тростянецької районної державної адміністрації вживаються заходи щодо своєчасного виявлення порушень прав та інтересів дітей.

Сьогодні суспільство розуміє важливість формування істинних цінностей, громадянської та правової свідомості  у дітей та підлітків.  Яким виросте молоде покоління, таким і буде майбутнє нашої держави. Безумовно, першоосновою формування у дитини  особистості була, є і залишиться саме сім’я. Дитина виховується особистим прикладом своїх батьків, способом їх життя та моральним виглядом - спочатку підсвідомо, пізніше – умисно повторюючи та наслідуючи.

Необхідно акцентувати увагу дорослих на недопущенні участі дітей у воєнних діях та збройних конфліктах, пропагування серед них жорстокості  та насильства. Не дивлячись ні на які політичні, суспільно-економічні процеси та негаразди, які рано чи пізно стабілізуються, захист прав та інтересів наших дітей – це першочергове завдання батьків та всього суспільства. Лише захищені діти, які оточені любов’ю та щоденною турботою батьків та близьких, мають усі шанси реалізувати себе у житті, створити гідне майбутнє країни.

З метою запобігання дитячій бездоглядності, безпритульності та соціальному сирітству службою у справах дітей Тростянецької районної державної адміністрації вживаються заходи щодо своєчасного виявлення порушень прав та інтересів дітей, проведення відповідної профілактичної роботи з батьками,  діти яких опинились у складних життєвих обставинах.

Протягом І кварталу 2014 року службою у справах дітей було проведено 6 профілактичних рейдів, 28 обстежень сімей з дітьми. Крім того, службою у справах дітей Тростянецької райдержадміністрації ведеться та постійно поновлюється облік дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та облік дітей, стосовно яких вчинено насильство в сім'ї або існує реальна загроза його вчинення.