У 2020 РОЦІ 20 ДІТЕЙ-СИРІТ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ КВАРТИРИ

Також на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджету було придбане приміщення для дитячого будинку сімейного типу

Про це заступнику голови Сумської облдержадміністрації Віталію МАКСИМЕНКУ повідомив начальник обласної служби у справах дітей Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ під час засідання обласної комісії з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

За словами Віталія Максименка, благополуччя дитини є спільним інтересом держави та громади, тому в наступному році робота із забезпечення житлом осіб із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, має бути продовжена із залученням фінансового ресурсу держави та місцевих бюджетів. 

«У 2020 році для розвитку сімейних форм виховання та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа, виділено майже 29, 4 млн грн. субвенції. Ці кошти розподілені обласною комісією між 29 райдержадміністраціями, міськими радами, територіальними громадами»,– прозвітував Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ.

За кошти субвенції придбано: Сумською міською радою 1 приміщення для дитячого будинку сімейного типу на суму 3,3 млн грн., в тому числі 684,9 тис. грн. виділено з міського бюджету м. Суми;

Також придбано 20 житлових приміщень для осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на загальну суму майже 7,8млн грн.

У тому числі 5 квартир на загальну суму майже 2 млн грн. придбано за кошти, розподілені для Глухівської міської ради, 2 квартири на загальну суму 777 тис. грн – для Лебединської міської ради, 1 квартира на суму 498 тис. грн – для Конотопської міської ради, 1 квартира на суму 357 тис. грн – для Середино-Будської райдержадміністрації, 1 квартира на суму 377 тис. грн – для Великописарівської райдержадміністрації, 3 квартири на загальну суму 1,3млн грн – для Глухівської райдержадміністрації, 1 квартира на суму 377 тис. грн – для Конотопської райдержадміністрації, 2 квартири на загальну суму 754 тис. грн – для Краснопільської ОТГ, 1 квартира на суму 377 тис. грн – для Кролевецької ОТГ та 3 квартири на загальну суму 1,1млн грн – для Шалигинської ОТГ.