ПАВЛО РОЖЕНКО: ОБОВ’ЯЗОК КОЖНОЇ РОДИНИ, ШКОЛИ, ОРГАНІВ ВЛАДИ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ ПОДБАТИ ПРО ВСЕБІЧНИЙ РОЗВИТОК ІНТЕРЕСІВ ТА ЗДІБНОСТЕЙ ДІТЕЙ, ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ЇМ НАЛЕЖНИЙ РІВЕНЬ ВИХОВАННЯ ТА ДОТРИМАННЯ ПРАВ ДИТИНСТВА

На цьому наголосив заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Павло РОЖЕНКО під час засідання комісії з питань захисту прав дитини

«Діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність та піклуватися про кожну дитину. Турбота про підростаюче покоління, його майбутнє – це головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Впевнений, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей від життєвих розчарувань та можливих помилкових кроків. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців», - зауважив Павло Петрович.

На порядок денний були винесені питання про визначення способів участі у вихованні дитини та розгляд двох клопотань Тростянецького РЦСССДМ щодо неналежного виховання малолітніх дітей батьками. Попередньо, усі питання порядку денного були досконально вивчені працівниками служби у справах дітей Тростянецької районної державної адміністрації. Під час засідання були заслухані заявники, члени комісії брали активну участь в обговоренні та вносили свої пропозиції до рішень.

З’ясовані факти, детально вивчені питання та прийняті відповідні рішення в інтересах дітей.