ВОЛОДИМИР БУРЛАКА: ДЯКУЮ ВАМ ЗА ТЕ, ЩО ВИ ДАЛИ КОЖНІЙ ДИТИНІ, ЯКА ЗРОСТАЄ У ВАШІЙ СІМ’Ї, НАЙВАЖЛИВІШЕ — ЩАСТЯ МАТИ РОДИНУ, ТАТА І МАМУ. ВИ ВІДКРИЛИ ДИТИНІ СВОЄ СЕРЦЕ, РОЗДІЛИЛИ З НЕЮ СВОЮ ЛЮБОВ І ДУШЕВНЕ ТЕПЛО

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТРОСТЯНЕЧЧИНИ!

Щороку 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення, в день великого православного свята Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії.
Захист прав та інтересів дітей є одним із пріоритетів державної політики. Але турбота держави ніколи не зможе замінити домашнього затишку, лагідних материнських рук, надійного батьківського плеча, бо саме в сім’ї закладаються основи фізичного і духовного здоров’я дитини, формуються її життєві цінності.

Усиновивши чи взявши дитину під опіку, створивши прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу, ви даєте дітям надію на щасливе дитинство і повноцінне життя, вселяєте в їхні душі віру в добро, навчаєте бути самодостатніми, впевненими в собі, виховуєте патріотами України.
Висловлюю велику вдячність кожній родині, яка прийняла в свій дім обділену батьківською ласкою дитину. Вдячний також опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу, працівникам служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, дитячих закладів, представникам громадських, благодійних організацій, усім, чия наполеглива праця, активна життєва позиція допомагає дітям знайти свою сім’ю.
Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті. Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного, довголіття власної родини.

З повагою, голова Тростянецької районної державної адміністрації Володимир БУРЛАКА