СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ДЛЯ ФАХІВЦІВ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

Нещодавно на базі Тростянецької центральної бібліотеки ім. Лесі Українки відбувся семінар-навчання для фахівців із соціальної роботи Тростянецького РЦСССДМ.

Розпочала нараду директор Центру Тетяна Ганжаленко, яка наголосила на обов’язковому по відвідуванні сімей незахищених категорій для з’ясування забезпеченості твердим паливом у зимовий період.

Головний спеціаліст Світлана Сизарєва підвела підсумки роботи фахівців за січень місяць поточного року та наголосила на організацію інформаційно-просвітницьких заходів на 2014 рік.

Одним із напрямів роботи Центру є робота з молоддю та неповнолітніми, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. На цю тему виступила провідний спеціаліст ТРЦСССДМ Олена Горбачова. Вона детально розповіла про обов’язкове здійснення соціального супроводу даних осіб, та про співпрацю з КВІ. Також цікавою була інформація про форми і методи у роботі фахівців.

По завершенню семінару фахівець із соціальної роботи по Боромлянській сільській раді Галина Василенко представила захід на тему: «Почуйте серцем голос Вашої дитини».