ПАВЛО РОЖЕНКО: У НАШИХ СИЛАХ ВБЕРЕГТИ ДІТЕЙ ВІД ЗЛА, ВІД ЖОРСТОКОСТІ ЧИ НАСИЛЬСТВА, ВІД БОЛЮ. МИ МАЄМО ОБ’ЄДНАТИ НАШІ ЗУСИЛЛЯ, БУТИ ПРАВИЛЬНИМ ПРИКЛАДОМ, ЩОБ ВИРОСТИТИ ДОСТОЙНИХ ТА ГІДНИХ ЛЮДЕЙ

На цьому наголосив заступник голови Павло РОЖЕНКО під час засідання комісії з питань захисту прав дитини

«Ми, дорослі, повинні розуміти, що захищати дитячий спокій, створювати умови для духовного і фізичного розвитку дітей - наш святий обов’язок та головне завдання. Переконаний, що кожна дитина має право на щасливе дитинство, сімейний затишок, гарну освіту, повноцінний відпочинок, якісну охорону здоров’я та медичну допомогу, на захист від байдужості та жорстокого поводження", - наголосив Павло Петрович.

На порядок денний були винесені питання про визначення особи способів участі у вихованні дитини та про надання висновку органу опіки та піклування Тростянецької райдержадміністрації про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітньої доньки.

Попередньо, усі питання порядку денного були досконально вивчені працівниками служби у справах дітей Тростянецької районної державної адміністрації. Під час засідання були заслухані заявники, члени комісії брали активну участь в обговоренні та вносили свої пропозиції до рішень.

З’ясовані факти, детально вивчені питання та прийняті відповідні рішення в інтересах дітей.