Торгівля людьми – сучасний прояв рабства

27 січня фахівцями  Тростянецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольгою Бабич та Юлією Мірошниченко  на базі Тростянецької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 1  було проведено  профілактичний захід для учнів 10-х та 11-х класів «Торгівля людьми - сучасний прояв рабства».

Метою зустрічі було підвищення рівня знань щодо поняття «торгівля людьми», прав та свобод громадян за кордоном, міжнародних документів про боротьбу з торгівлею людьми, надання корисних порад щодо особистої безпеки при виїзді за кордон тощо.

Фахівці звернули увагу присутніх на причини виникнення проблеми торгівлі людьми, на  права, які порушуються в ситуації торгівлі людьми (як за кордоном, так і в Україні), зазначили життєві історії реальних молодих українців - жертв сучасних работорговців. 

Під час виховного заходу учням було продемонстровано відеофільм з відображенням реальних подій «Правда про торгівлю людьми» та було  проведено анкетування старшокласників  з метою визначення рівня усвідомлення вищезазначеної проблеми. 

Наприкінці зустрічі, присутні зізналися, що до цього часу про торгівлю людьми чули дуже мало. Тож, на разі, їхні знання значно поглибилися й школярі самі готові розповідати іншим про це негативне явище та його жахливі наслідки.