ПРИВІТАННЯ ТИМЧАСОВО ВИКОНУЮЧОГО ОБОВ’ЯЗКИ ГОЛОВИ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЛІЛІЇ ГОНТАР З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю Вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!
Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Немає більшого щастя, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.
Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо гідних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.
Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами! Щастя Вам, мирного неба, світлих і неповторних вражень та удачі на життєвих дорогах! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного з Вас обов’язково засяє зірка, яка вкаже на шлях до щасливого майбутнього.
Шановні батьки! Бажаю Вам міцного здоров'я, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо Ваших дітей та України!

З повагою та найкращими побажаннями,

тимчасово виконуючий обов’язки голови

Тростянецької районної державної адміністрації                                                 ЛІЛІЯ ГОНТАР